KAS ES ESMU?

 

Manas nodarbošanās var iedalīt 4 kategorijās-

 

1. Fotogrāfe (reportāžas, portreti, pasūtījumi) / foto apmācība

2. Lekciju lasīšana / semināru vadīšana - man vislabāk patīk tēmas, kuras labi pārzinu- foto un tēmas, kas saistītas ar mūsu veselību.

3. Mūzika - dziedāšana, spēlēšana, rakstīšana

4. Ārstniecība- pagaidām esmu studente, bet tā kā ārsta grāds nav aiz kalniem, daudz ko jau zinu par šo tēmu, bet vēl vairāk būs jāmācās.

Profesionālā
informācija
Manas iemaņas

PHOTOSHOP

PHOTOSHOP LIGHTROOM

MICROSOFT WORD

MICROSOFT EXCEL

Darba
pieredze
Latvijas Infektoloģijas centrs - māsu palīgs

​2015 - 2016

 

Medicīnas fakultātes 3. kursā paralēli strādāju pilnu slodzi Latvijas Infektoloģijas centrā par māsu palīgu. Ko es darīju? Principā tie bija māsiņu darbi- pārsiešanas, intravenozu sistēmu pielikšanas un noņemšanas, medicīnisko manipulāciju veikšanas, pacientu konsultēšana, medikamentu ievade, dokumentu noformēšana. Ieguvu lielisku pieredzi.

 

 

Fotogrāfe

​2010 - tagad

 

Sākumā sāku kā brīvprātīgais, tad sakrāju pieredzi un man par to arī maksāja. Esmu strādājusi arī profesionālā fotostudijā. Fotogrāfēju cilvēkus. Dažkārt arī priekšmetus. Esmu bijusi Baltijas lielākā mūzikas festivāla "Positivus" oficiālā fotogrāfe, guvusi vairākas godalgotas vietas dažādos fotokonkursos, mani darbi tikuši izstādīti arī Latvijas fotomuzejā un mana bildes bijusi grupu izstādē "Dienas gada balva fotogrāfijā".

 

 

Tirdzniecības pārstāve

​2012 - tagad

 

Esmu strādājusi par promoteru dažādās kompānijās. Mans pašreizējais darbs ir vairāk saistīts ar medicīnas preču tirdzniecību un piegādi. Mācos šajā darbā biznesa vadības un grāmatvedības lietas. Vēl augu šajā jomā.

 

Lektore

​2015 - tagad

 

Pagājušogad sāku iesaistīties organizācijā LAMSA (Latvijas Medicīnas studentu asociācija), kur piedalījos dažādos projektos- viens no tiem bija iet uz skolu un vadīt nodarbības skolniekiem par kādu tēmu, kas ir saistīta ar veselības aprūpi. Šādā veidā es sapratu, ka mīlu dot savas zināšanas citiem.

Valodu prasmes

Latviešu (dzimtā) C2

Angļu - B2

Vācu vaoda- B1

Krievu valoda- A2

Izglītība
Rīgas Stradiņa universitāte

​2012 - tagad

 

​Mācos medicīnas fakultātē. Ceturtajā kursā. Pēc diviem gadiem varēšu sevi jau dēvēt par ārstu. Jāmācās būs visu mūžu, bet es neiebilstu, jo šis darbs man patīk un sniedz gandarījumu.

 

RSP fotogrāfēšanas pulciņš

​2008 - present

 

​Šo es sāku mācīties 2008. gadā pie fotogrāfa Andra Kozlovska, kurš ļoti labi man ir apmācijis darbu profesionālajā fotogrāfijā. Vēljoprojām tur eju un iemācos jaunas lietas fotogrāfijas jomā. Šī arī ir kā mūžizglītība.

 
Teātris 

​2002 - 2007

 

Es gāju Rīgas 64. vidusskolā, kur man bija tā lieliskā iespēja apgūt teātri. Šīs prasmes man noder gan dziedāšanā, gan dejošanā, gan semināru un lekciju lasīšanā.

 

Vokālās privātstundas

2014-...

 

Šo sāku pavisam nesen. Ir jau liels progress un esmu pat individuāli uzstājusies dziedot vairākos konkursos, bet mans laiks vēl šajā jomā nāks.

 

Vieglatlētika 

2008-2016

 

Vieglatlētikā esmu ieguvusi 6 godalgotas vietas Latvijas čempionātos kā arī bijusi starptautiskās sacensībās. No sporta nekad nevar aiziet, tāpēc vēljoprojām piedalos tautas skrējienos.

 

Koris

2000-2015 

 

Korī nodziedāju 15 gadus un piedalījos daudzos dzismu svētkos. Tagad dziedu individuāli- pie vokālā pedagoga.

 

Tautas dejas 

​2000 - 2012 

 

Nodejoju 12 gadus. Uz dejošanu aizgāju mammai nepasakot 6 gadu vecumā un tā arī paliku. Kustību koordinācija un ķermeņa plastika ir ļoti noderīga ķermeņa fiziskajai attīstībai.